Driver10
Pirelli0

Kolekcja Pirelli Truck seria 01 opony ciężarowe Toruń

Rewolucja Serii 01  Pirelli Truck – Opony ciężarowe Toruń serwis opon Jan

 

Opony ciężarowe Toruń Pirelli

Opony ciężarowe Toruń Pirelli

 

Katalog opon Ciężarowych Pirelli PDF >> Opony ciężarowe Toruń Pirelli<<


– Rozwój gamy produktów w ramach Serii 01 oraz usług i narzędzi wspomagających działalność flot.

Po rynkowej premierze pierwszych modeli opon Serii 01 w 2009 roku przeznaczonych do transportu regionalnego FR:01 i TR:01 oraz przyczep i naczep ST:01, w listopadzie 2011 roku w Turcji zostały zaprezentowane trzy nowe linie.

Najnowsze modele bieżników, zostały opracowane w szczególności z myślą o jeździe w ekstremalnych warunkach zimowych (W:01), do transportu długodystansowego (H:01) oraz do transportu dalekobieżnego ON-OFF (G:01). Zapewniają one wysoki poziom osiągów związanych z zrównoważonym rozwojem środowiska, wysokie przebiegi i niskie koszty eksploatacji.

Podobnie, jak wszystkie produkty Serii 01, także powyższe opony wykorzystują technologię SATT najnowszej generacji, która umożliwia wyjątkowe przebiegi i niskie opory toczenia oraz wydłużenie cyklu eksploatacji opony. Zarówno składniki mieszanki, jak i wzory bieżników zostały zaprojektowane i zoptymalizowane pod kątem zróżnicowanych osiągów, wymaganych w rozmaitych typach zastosowań opon. Podsumowanie korzyści i wydajności jest potwierdzone oznakowaniem ECOIMPACT znajdującym się na boku każdej opony.

Wprowadzeniu na rynek nowej gamy opon towarzyszy rozwój zintegrowanej oferty usług Pirelli dla operatorów transportu długodystansowego. W ostatnich kilku latach, Pirelli uruchomiło system bieżnikowania opon Novateck, działający w oparciu o sieć autoryzowanych zakładów, które gwarantują wysoką jakość produktu. Ponadto, Pirelli rozszerzyło działanie programu CQ24 International, serwisu naprawczego w drodze, dostępnego w całej Europie i w Turcji. Program został zaprojektowany z myślą o natychmiastowym przywróceniu pojazdu na trasę.

Gama usług i narzędzi oferowanych przez Pirelli, by wspomóc działalność flot została uzupełniona o aplikację – Zarządzanie Flotą, system – Kontroli Floty oraz Cyber Fleet.

 

 

  •  Opony osobowe Pirelli P zero

GAMA OPON O ULTRA WYSOKICH OSIĄGACH, KTÓRE SPEŁNIAJĄ WYMAGANIA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄYCH KIEROWCÓW

Kolekcja Pirelli pzero opony Toruń serwis Jan
Kolekcja opon P ZERO™ – to niezwykła kategoria opon Pirelli o ultra wysokich osiągach, która łączy w sobie innowacyjne technologie oraz doświadczenia z rywalizacji wyczynowej, przy jednoczesnej współpracy z wiodącymi producentami luksusowych i sportowych samochodów. Opony opracowane w tak ścisłej współpracy z wiodącymi producentami samochodów sportowych są idealne do jazdy na torze i na szosie

 

pzero_family_pzero_nero_logo

pzero nero

pzero_family_pzero_silver_logo

pzero silver

pzero_family_pzero_corsa_system_logo

pzero corsa system

 

  1. Zaprojektowana dla kierowców, którzy doceniają wysokie osiągi i często korzystają ze swoich samochodów.
    P ZERO™ SILVER dzięki wielo-składnikowej mieszance, gwarantuje stałe osiągi i wysoką trwałość.
  2. Najwyższe parametry jezdne, poprawiające komfort i bezpieczeństwo prowadzenia w każdych warunkach pogodowych. Zaprojektowane do jazdy na torze i na szosie.
  3. Opony z kolekcji P ZERO™ zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić całkowitą niezawodność, nawet w najbardziej wymagających warunkach drogowych.
  4. Kolekcja P ZERO™ to wybór stylu. Wybierz charakterystyczny włoski styl, by wyróżniać się niepowtarzalnym wyglądem opony i twojego samochodu.
  5. Kompletny asortyment opon z kolekcji P ZERO™ do najlepszych, najszybszych i najdroższych samochodów świata zapewnia „wyczucie drogi i porozumienie z kierowcą” oraz pełną kontrolę nad pojazdem, nawet przy największych prędkościach.

Opony ciężarowe Toruń serwis opon Jan