Serwis opon Toruń

Specjalizujemy się w sprzedaży i serwisie opon osobowych i SUV w rozmiarach od 17 do 21 cali, fizycznie posiadamy duży wybór tych rozmiarów w naszym magazynie.

Profesjonalny serwis opon

Każda nawet najmniejsza wada Twoich opon wpływa na bezpieczeństwo podczas jazdy. Zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu opon, gdzie zajmiemy się wszelkimi pracami związanymi zarówno z naprawami opon samochodowych ich doborem i wymiany do Twojego samochodu.

Zauważyłeś, że opony w Twoim samochodzie wymagają wymiany? Przyjedź do nas!

Serwis Opon Jan Toruń

Nasze usługi

Prowadzimy sprzedaż i obsługę opon samochodowych, akumulatorów i felg do wszystkich rodzajów   pojazdów kołowych. W naszym serwisie opon wykonujemy usługi:

Kompleksowa wymiana ogumienia we wszystkich rodzajach pojazdów kołowych

Wulkanizacja ogumienia

Przechowalnia opon samochodowych – depozyt

Prostowanie Felg Aluminiowych Toruń

Serwis Opon Jan Toruń

Obsługa monitoringu ciśnienia w kołach

Oponach TPMS (Tire Pressure Monitoring System)

Wymiana czujników, montaż czujników do nowych kół, diagnostyka czujników, kompleksowa obsługa. Posiadamy cztery niezależne stanowiska do wymiany sezonowej opon w pojazdach osobowych SUV i dostawczych, oraz stanowisko do obsługi pojazdów ciężarowych. Serwis Opon Jan Toruń, jest jedynym serwisem ciężarowym w Toruniu gdzie montuje opony ciężarowe w zamkniętej hali pod dachem, wiec warunki pogodowe zwłaszcza zimą umożliwiają szybką i sprawną wymianę opon w pojeździe ciężarowym. Ponad to dysponujemy dwoma monterkami opon ciężarowych więc jesteśmy w stanie obsługiwać dwa zestawy ciężarowe jednocześnie, co skraca czas oczekiwania na wykonanie usługi i postój pojazdu.

Zobacz jak wygląda proces wymiany opon